Sezónne vlakové a autobusové spoje počas leta 2022

 Poľskí a slovenskí návštevníci môžu počas tohto leta 2022 možnosť využiť pravidelné sezónne vlakové spoje:

  • Poprad-Tatry – Stará Ľubovňa – Muszyna (premáva počas víkendov v termíne od 4. júna do 4. septembra 2022),
Cestovný poriadok

vlak

RR 8360

RR 8362

stanica

odchod

odchod

Poprad Tatry

07:32

15:18

Studený Potok

07:44

15:31

Kežmarok

07:54

15:41

Spišská Belá zast.

08:04

15:52

Podolínec

08:17

16:06

Stará Ľubovňa

08:34

16:23

Plaveč

08:51

16:40

Muszyna

prích. 09:10

prích.17:01

 

 

vlak

RR 8361

RR 8363

stanica

odchod

odchod

Muszyna

09:47

17:56

Plaveč

10:18

18:15

Stará Ľubovňa

10:32

18:30

Podolínec

10:44

18:42

Spišská Belá zast.

10:56

18:55

Kežmarok

11:05

19:04

Studený Potok

11:17

19:16

Poprad Tatry

prích.11:29

prích.19:29



K daným vlakom Prešovský samosprávny kraj posilnil dopravu a zabezpečil autobusové prípoje na Pieniny (Červený Kláštor) zo Železničnej stanici Stará Ľubovňa, ktoré budú premávať počas víkendov v termíne od 2.7.2022 do 4.9.2022 (viac info na plagáte).


Mimoriadne sezónne vlakové spoje:   Košice - Prešov – Plaveč – Stará Ľubovňa (premáva počas víkendov v termíne od 11. júna do 11. septembra 2022),

REX 1940 (Košice 06:30 – Stará Ľubovňa 09:09),
REX 1942 (Košice 07:06 – Stará Ľubovňa 09:09),
REX 1941 (Stará Ľubovňa 09:59 – Košice 11:54),
REX 1944 (Košice 12:30 – Stará Ľubovňa 15:08),

REX 1943 (Stará Ľubovňa 17:55 – Košice 19:55),

 



 

 

202206241417540.plagat-pieniny
 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies