Podolínsky hasiči plesali

Hasičský ples 2012

Členovia Dobrovoľného hasičského zboru v Podolínci sa rozhodli využiť fašiangové obdobie na zorganizovanie 1.hasičského plesu. Chceli tým všetkým preukázať vďaku za dôveru, ktorú im spoluobčania preukázali počas celého roka.

Na 1.hasičskom plese v Podolínci sa 11. februára bavilo 100 tancu chtivých ľudí. Fašiangovej zábavy sa zúčastnili aj bratia hasiči z Podegrodzia, mesta v Poľsku, ktoré je v družbe s podolínskymi hasičmi.

Ples otvorili slávnostným pochodom. Dobrovoľní hasiči hrdo niesli sv. Floriána, patróna všetkých hasičov, na čele sprievodu. Ich nástup bol profesionálny. Vlajky, hlásenie, prevedenie históriou DHZ v Podolínci. Keď zaznela požiarna siréna, bolo všetkým jasné, že ples sa môže začať.

Úvodný valčík zatancoval tanečný pár z tanečnej skupiny Fortuna z Popradu ( Miroslava Bučorová s partnerom). Veľkým prekvapením boli najmladší členovia DHZ v Podolínci. Deti z družstva Plameň pod vedením Yvety Stehlíkovej a Vladimíra Barnu predviedli cvičný útok. Táto mládež získala najväčší potlesk. Čerešničkou na torte bol tanec, ktorý si pre plesajúcich pripravili exhibicionizmom nabití jednotliví členovia DHZ. Po rozdaní tomboly, na ktorú prispeli nie len hasiči DHZ v Podolínci, ale aj mnohí ďalší sponzori z mesta Podolínec a blízkeho okolia.

Keď už bolo všetko zjedené a tombola rozdaná mohol predseda Peter Szentivanyi opäť popriať všetkým príjemnú a ničím nerušenú zábavu. Tá sa končila až v skorých ranných hodinách. A tá bola naozaj skvelá.

 

Na plese podolínskych hasičov deti predviedli útok

 

Ďakujeme sponzorom:

Prometeus - SL
Gas Familia
Polyform
Tatravagónka Poprad
PD Tomak
Potraviny Galajda
mesto Podolínec
Stavebniny Stor
Ingmetal Prešov
ako aj ostatným sponzorom ktorí prispeli cenami.

 

 

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies