ZIMNÉ TURNAJE MŠK PODOLÍNEC

MŠK Podolínec aj tento rok organizoval mládežnícke turnaje v halovom futbale v hale Vyšné Ružbachy. Turnaje boli rozložené na tri soboty pre kategórie U9, U11, U13. Náročnosť pripraviť tri kvalitné turnaje stála za to. Počas týchto troch sobôt sme zažili veľmi atraktívne futbalové zápasy, videli sme pekné súboje ale i slzy. Na turnajoch sa vystriedalo 24 kvalitných mužstiev z týchto klubov: MŠK FK PODOLÍNEC, Sandecja Nowy Sacz /PL/, FK Lendak, FK Plavnica, Ogniwo Piwniczna /PL/, FKP Rytro /PL/, FK Nová Ľubovňa, MFK Kežmarok, FK POPRAD, Slavoj Sp. Belá, TJ Mlynčeky, MKS Muszyna /PL/, TJ Sp. Hanušovce, FK Harichovce, FK Lipany.


Medailové umiestnenie:
U9: 1.miesto Slavoj Sp. Belá, 2.miesto MKS Rytro, 3.miesto MKS Muszyna ...5.miesto MŠK Podolínec
U11: 1.miesto Ogn. Piwniczna, 2.miesto FK N. Ľubovňa, 3.miesto SŠ Lendak, 4.miesto MŠK Podolínec
U13: 1.miesto FK Poprad, 2.miesto FK N. Ľubovňa, 3.miesto FK Lipany, 4.miesto MŠK Podolínec


Celkové náklady na tri turnaje bez sponzorských príspevkov predstavujú 880,- €. Náklady budú vykryté s podporou školy, mesta a z príspevkov z 2 % daní.
MŠK Podolínec ďakuje za ochotu, podporu a spoluprácu pri organizácii týchto turnajov: rodičom, ZŠ s MŠ Podolínec, Komisii KŠaCR - mesto Podolínec, organizátorom, trénerom a rozhodcom, konkrétne: Ján Šoltés, Radoslav Borovský, Dávid Piešťanský, Stanislav Oravec, Marián Dlugoš, Jozef Marhefka, Jozef Kroták, Maroš Žoldák, Ján Smandra.

Tieto turnaje sa podarilo zorganizovať aj vďaka 2 % z daní, ktorými ste nám prispeli. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete venovať 2 % aj tento rok pre MŠK PODOLÍNEC.

 

Text: Ing. Ján Smandra
Foto: Adriana Kaletová, Ing. Ján Smandra

 

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť