Podolínec žije HOKEJOM

Podolínskí fanúšikovia hokeja sledovali zápas Slovenska s Nemeckom na veľkoplošnej projekcii, ktorá bola premietaná na stenu budovy požiarnej zbrojnice pri mestskom úrade. Podolínčania sa zúčastnili spoločného sledovania majstrovského zápasu v hojnom počte. Slovenskú trikolóru mali na tričkách, šáloch, čiapkach aj tvárach. Pre zlepšenie nálady nechýbalo dobré čapované pivečko, ktoré si mohli vychutnať priamo na mieste kde sa zápas sledoval.
     Naši dokázali z veľkej hanby 0:4 spraviť úctyhodných 3:4. Ukázali sa ako praví bojovníci žiaľ až po úplnom pochopení nemeckej hry a taktiky. Ukázali sa až v poslednej tretine so všetkými troma gólmi. Dovtedy ako by to ani nešlo, bodovali len Nemci. Do poslednej sekundy všetci čakali vyrovnanie, no nepodarilo sa. Našim chlapcom i tak patrí veľká poklona za to, čo dokázali. Dovolím si tvrdiť, že by im stačilo 5 až 10 minút, aby remizovali.
     Pozývame fanúšikov hokeja na ďalší  hokejový zápas RUSKO-SLOVENSKO, ktorý sa bude premietať  už dnes  3. mája od 20.15 . Premietať sa bude pri budove mestského úradu.

Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť