Podolínec sa zabáva

V sobotu, 21. júla 2018, sa v areáli MsKS konala kultúrno-spoločenská akcia „Podolínec sa zabáva".

Pekné počasie a avizovaný bohatý a pestrý program prilákali v tento deň veľa ľudí. Každý si mohol nájsť svoje vyžitie. Deti, mládež, dospelí a aj tí skôr narodení.
V dopoludňajších hodinách si na miestnom ihrisku zmerali svoje schopnosti bývalí a súčasní futbalisti. V popoludňajších hodinách od 14,00 hod. začal hlavný program dňa a to vyhodnotením športových súťaží, ktoré sa konali v piatok, 20. júla 2018.

Po prvýkrát sa začali oceňovať osobnosti mesta, tento rok boli ocenení páter Ing. ThLic.Michal Zamkovský, CSsR, MUDr. Kamila Valovičová, Ing. Štefan Zima, Ing. Jozef Vaľko a kolektív DHZ. Primátor mesta im odovzdal ďakovný list za rozvoj mesta. V oceňovaní osobností mesta sa plánuje pokračovať.

V rámci kultúrneho programu vystúpili pozvané skupiny, ktoré zabávali prítomných do neskorých večerných hodín. O občerstvenie, dobrú stravu, suveníry, hračky, atrakcie pre deti sa postarali podnikatelia z mesta a okolia.

Poďakovanie patrí členom Komisie cestovného ruchu, kultúry a športu pri MsZ za organizačné zabezpečenie dňa, ako aj za dobrý výber účinkujúcich. Poďakovanie patrí aj pracovníkom mestského úradu za prípravu areálu, napr. kosenie, rozvod káblov, čistotu počas akcie a po ukončení akcie, za pomoc pri výbere vstupného, prípravu materiálov a odovzdanie ocenení osobnostiam mesta, poďakovanie patrí mestskej a štátnej polícii za zabezpečenie poriadku počas konania akcie. Poďakovanie patrí aj sponzorom a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na zdarnom priebehu akcie „Podolínec sa zabáva".


text. Ing. Daniel Marhevka
foto. E.Valek, P.Valigursky

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies