Letný športový deň 2012

Letný športový deň 2012 - volejbal

Turnaj v malom futbale - muži nad 40 rokov

Dňa 16. júna 2012 sa v areály MsKs uskutočnil turnaj v malom futbale nad 40 rokov. Turnaja sa zúčastnili družstvá - Spišskej Belej, Podolínca a Toporca. Za pekného počasia si nakoniec obhájilo prvenstvo aj toho roku družstvo Spišskej Belej, na druhom mieste sa umiestnilo družstvo Podolínca a na treťom mieste skončili futbalisti Toporca.

Volejbalový turnaj

Tak ako v minulom roku , aj tohto roku pokračoval druhý ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev o pohár primátorky mesta Podolínec. Turnaj sa hral na multifunkčnom ihrisku v areály MsKs. Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. A. skupinu vyhralo družstvo  „Parťáci“ a na druhom mieste skončilo družstvo  „Kňažia – Dolný Kubín“, ktoré postúpili do semifinále. Z B. skupiny postúpili do semifinále z prvého miesta ZŠ Toporec a z druhého miesta družstvo Baobab Poprad.

Celkovým víťazom turnaja sa stalo družstvo Kňažia, ktorí zdolali Parťákov 2: 1 na sety.