Príďte osláviť 20 rokov GAS Familie!

Rodinná firma GAS Familia nadviazala na tradíciu liehovarníctva na Spiši pred dvadsiatimi rokmi. Dnes vyrába nielen obľúbené produkty ako Spiš Original či Goral Tradičná, ale aj Gurmen octy a 100-percentné šťavy Fruxi Fresh.
Pred dvadsiatimi rokmi začínala spoločnosť s necelými dvomi desiatkami zamestnancov. Dnes ich je vyše stovky a azda neexistuje Slovák, ktorý by meno GAS Familia nepoznal. V súčasnosti má spoločnosť v portfóliu viac ako 350 produktov. Medzi ne patria i prémiové nápoje ako Goral Vodka Master a Spišská Borovička Original.
Značka, ktorú poznajú aj za hranicami
O popularite výrobkov najlepšie hovorí ich predaj. „Za 20 rokov našej existencie sme predali 137 084 000 fliaš. S týmto číslom sme spokojní, ale, samozrejme, máme veľké ambície aj do budúcnosti, najmä čo sa týka zahraničných trhov," približuje Daniel Duračinský. GAS Familia pritom vyváža do zahraničia svoje výrobky už dnes - dostanete ich v Česku, Poľsku a Maďarsku, ale napríklad i v Rusku Nemecku, Anglicku, USA, Kanade či vo Vietname a v mnohých ďalších krajinách.
Kvalita menom Goral Master
Vlajkovou loďou GAS Familie je vodka Goral Master pripravovaná z top slovenských surovín - kvalitnej tvrdej pšenice a vody spod Tatier. Suroviny sa spracovávajú pomocou najmodernejších technológií - sedemkolónovou destiláciou a sedemnásobnou filtráciou. „Goral Vodka Master bola ocenená zlatými medailami za kvalitu a dizajn po celom svete. Zlato získala napríklad na súťažiach v Petrohrade, Hongkongu, Cannes či Beverly Hills. Z každej jednej máme veľkú radosť," hovorí s hrdosťou Daniel Duračinský. Vodku Goral Master mimochodom kúpite aj v preslávenom moskovskom obchodnom dome GUM.
Oslavujte s GAS Familiou
GAS Familii sa skrátka darí, a tak všetky úspechy spolu s ňou môžete osláviť aj vy s celou svojou rodinou. Pri príležitosti 20. výročia sa bude 29. septembra vo výrobnom závode v Starej Ľubovni konať deň otvorených dverí s bohatým programom. Môžete si prezrieť pálenicu, likérku či octáreň, ale tiež zistiť, ako sa spracováva ovocie do štiav Fruxi Fresh. Zaspieva vám Miro Jaroš, Adam Ďurica či skupiny Heľenine oči a Sčamba. Deti poteší aj divadielko Cililing a detská zóna. Chýbať nebude ani let v balóne, z ktorého si vychutnáte pohľad na Starú Ľubovňu a okolie z vtáčej perspektívy. Ceny v tombole sú viac než zaujímavé, môžete vyhrať paletu plnú destilátov. Oslavu zakončí veľký ohňostroj.

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies