Chcete vedieť čo sa deje v našom meste ?

Mestský úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našom meste. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase.


Pokiaľ máte k dizpozícii mobilný telefón s operačným systémom Android, odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma z Google Play (Obchod Play) aplikáciu 'Podolínec'. Pre mobilné telefóny a tablety Apple je na AppStore k dispozícii aplikácia 'Podolínec'. Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o výpadkoch prúdu, plynu či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách. Pokiaľ nemáte dostupný miestny rozhlas na Vašej ulici, alebo ste práve na dovolenke či kdekoľvek mimo mesta, alebo chcete mať všetky dôležité aktuálne informácie na jednom mieste stále po ruke, aplikácia Mesta Podolínec je tu pre Vás.
Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla (aplikácia má iba 3 MB) a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play stačí zadať kľúčové slová 'podolinec'. Pre AppStore taktiež kľúčové slová 'podolínec'. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie občanov.

 

Hlavné funkcie aplikácie:

  • Automatické okamžité upozornenie na novú správu priamo na Vaše mobilné zariadenie formou vlastnej ikony (erbu mesta Podolínec) v lište notifikácií. Správy sa nezamiešajú medzi iné notifikácie a správy v rámci iných aplikácií.
  • Kontakty na samosprávu a iné subjekty v meste Podolínec.
  • Odpočet dní do predmetného dňa.
  • Identifikácia neprečítaných správ.
  • Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta, notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť.

 

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies