2. detské cyklopreteky Podolínec

Mesto Podolínec pre Vás pripravilo netradičné podujatie s názvom 2. detské cyklopreteky Podolínec, ktoré sa uskutoční v sobotu 08.06.2019 so štartom o 9.30 hod. na ulici Letnej.
Registrovať sa môžete dvoma spôsobmi a to emailom na adrese: preteky.podolinec@gmail.com do stredy 05.06.2019, alebo v čase prezentácie od 8.00 do 9.30 v areály Mestskej knižnice, vchod za zadnej strany z ulice Letnej.

V každej kategórií budú ocenení prví traja najlepší a každá kategória je samostatnou súťažou chlapcov a dievčat. Kategória Baby je nesúťažná, ceny obdržia všetci účastníci. Podrobnejšie informácie získate v propozíciách pretekov.

S týmto podujatím je spojené čiastočné a úplne uzatvorenie ulíc Letná, Baštová, Jozefa Smreka a Družstevná pre motorové vozidlá z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti a ochrany zdravia účastníkov cyklopretekov v čase od 8.00 do 13.00 hod. Z tohto dôvodu prosíme obyvateľov týchto ulíc o porozumenie a zhovievavosť, veď takéto podujatie sa nekoná každý deň a robíme to pre naše deti. Pri čiastočných uzáverách je nutné sa riadiť pokynmi organizátorov a polície.

Sprievodná akcia: ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA 8.6.2019 so začiatkom o 10.00

Počas cyklopretekov bude prebiehať v areáloch škôlky a základnej školy Športová olympiáda, kde budú pripravené súťaže pre deti a rodičov. Pre všetkých zúčastnených bude pripravené občerstvenie, skákací hrad a tombola.


Veríme, že si tento deň poznačíte vo svojom kalendári, ako deň, ktorý budete venovať svojim deťom a spoločne sa zúčastníte tejto športovej akcie.

 

Tešíme sa na stretnutie a hojnú účasť.

 


201905301010100.detske-preteky-final-print-052019

K stiahnutiu

 
 
 
Poslať známemu Poslať známemu                                    Vytlačiť Vytlačiť

 

Nastavenia cookies